Taksim Otelleri

0
21
Taksim Otelleri
Taksim Otelleri

Taksim Otelleri

İstanbul’un kalbinin attığı yer Taksimdir. Özellikle tatil için gelen turistler sıklıkla tercih eder merkezi bir konumda olan Taksim otellerini. Beyoğlu’nun kalbi olarak bilinir. Taksim, konaklamak için de oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Caddede ve ara sokaklar da yer alan , taksim otellerinin kimisi tarih kokarken kimisi de günümüz şartlarına uygun modern döşenmiştir. Peki taksim otellerine nasıl ulaşacağız? Metrobüsten Mecidiye köy Durağı nda inin. Mecidiye köy Metro İstasyonu na geçin. Taksim  yönüne giden metroya binin.Ve tahmini 15 dakika içerisinde ulaşmanız mümkündür. sanat ve eğlencede bir numaralı merkezi olan Taksim konaklama için şehirde ilk tercih edilen yerlerden  biridir.Bunda sunmuş oldukları hizmet ve otellerin sayısının oldukça fazla olması etkilidir.

Taksim Otelleri
Taksim Otelleri

Taksim bölgesinde yer alan oteller son derece modern hizmet veren , ve büyük ilgi gören İstanbul otelleridir. Peki Taksim de nasıl oteller mevcuttur ? Küçük veya butik oteller olduğu gibi, pansiyonlar ve lüks oteller de yer alıyor. Yani her kesimden insana ve bütçeye hitap etmektedir. 5 yıldızlı şahane oteller mevcutken şirin mi şirin  pansiyonlar da yer alır.  Çok fazla tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise merkezi konum sağlamasıdır. Taksim’de bulunan otellerin hemen hepsi İstiklal Caddesi ‘ne, Galata ‘ya, Taksim Meydanı ‘na yürüme mesafesinde, Beşiktaş , Eminönü , Kabataş  gibi merkezi noktalara ise kısa bir mesafe içindedir.

İstanbul otelleri arasında yer alan taksim otelleri eğlence için kalmaların yanında iş organizasyonlarına da kapılarını açmaktadır.Başka illerden konferanslar ,organizasyon için gelenlerin tercih ettiği oteller arasında Taksim otelleri ilk sıradadır. Konumu olarak merkezi , olması , eğlence hayatı bakımından renkli  ve bulunduğu otelleri bakımından konforlu , moderndir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen adınızı yazın